D'Addario 50PLJS01 50mm Planet Lock Joe Satriani Guitar Strap - Skull 'N Bones
Locking Guitar Strap - Joe Satriani Up in Flames
Availability: Call For Status Check
Want alternative recommendations? Let us know!
WhatsApp / Call:
Estimated Shipping Fees - calculating...
RM102.00
Or RM17.00/months*
explore monthly installment options
Product Description
D'Addario 50PLJS01 50mm Planet Lock Joe Satriani Guitar Strap - Skull 'N Bones (50PLJS01)
FEATURES
  • Patented planet lock system
  • Adjustable from 35" to 59.5" long