Gator GP-1406.5SD Padded Snare Drum Bag - 14 x 6.5
Availability: Call For Status Check
Want alternative recommendations? Let us know!
WhatsApp / Call:
Warranty Shield Icon
1-Year Warranty Included (By Manufacturer)
Estimated Shipping Fees - calculating...
RM99.00
Or RM16.50/months*
explore monthly installment options
Product Description
Gator GP-1406.5SD Padded Snare Drum Bag - 14 x 6.5 (GP14065SD)
FEATURES
  • 14" x 6.5" interior dimensions
  • Durable nylon exterior
  • 10mm padded and lined interior
  • Comfortable carrying straps
  • Collapsible, compact design
SPECIFICATIONS
Instrument:Snare
Type:Bag
Depth:6.5"
Diameter:14"